جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی :بینی هایی که ایرادات آن ها در اطراف دیواره های سوراخ و نوک بینی می باشد و اسکلت آن ضعیف است، بینی گوشتی می گویند.

 

جراحی بینی گوشتی

 

بینی گوشتی چه مشخصاتی دارد؟

  • این نوع بینی دارای پوست ضخیم می باشد.
  • جلوی بینی دارای غضروف پهن و نازکی است.
  • نوک بینی گرد است و پوستی ضخیم با غدد چربی فراوان دارد.

جراحی بینی گوشتی چه مزایایی دارد؟

  • باعث زیباتر شدن بینی می شود.
  • باعث ایجاد تقارن صورت می شود.
  • باعث افزایش اعتماد به نفس و بهبود کیفیت زندگی می شود.

معاینه بینی گوشتی :

در معاینه بینی گوشتی جهت جراحی بینی، جراح بینی برای اینکه از تمامی سوابق بیماری فرد مطلع شود انجام آزمایشاتی را تجویز می کند.

جراح بینی همچنین به معاینه دقیق بینی و تیغه های آن و مجراهای عبور هواو انسداد های موجود، انحرافات و سوراخ های بینی را بررسی می کند.

تفاوت جراحی بینی گوشتی با بینی استخوانی در چیست؟

عمده تفاوت بینی گوشتی با بینی استخوانی در ضخامت پوست و اسکلت بندی آن می باشد که تفاوت جراحی بینی گوشتی و بینی استخوانی نیز به این موضوع ارتباط دارد.

بینی استخوانی به دلیل اینکه دارای پوست نازک و استخوان محکمی می باشد، باعث می گردد همه ایرادات بینی به خوبی قابل مشاهده باشد و در جراحی بینی استخوانی رفع گردد، در حالی که در بینی گوشتی این چنین نمی باشد.

در جراحی رینوپلاستی تمامی تغییرات بر روی اسکلت و غضروف اعمال می شود. در نتیجه کوچک شدن بینی بر اثر جمع شدن و انقباض پوست بر روی اسکلت جدید بینی می باشد هر چه پوست ضخیم تر باشد، امکان جمع شدن و انقباض کمتر می شود.

نتیجه جراحی بینی گوشتی :

کسانی که برای جراحی بینی گوشتی و بزرگ به جراح بینی مراجعه می کنند، باید دید واقع بینانه تری نسبت به جراحی بینی داشته باشند.

افرادی که بینی گوشتی و بزرگی دارند از جراح بینی خود انتظار یک بینی فانتزی یا نوک سر بالا نداشته باشند، در بینی گوشتی همین که غضروف تقویت شود و ضخامت پوست کمی نازکتر شود، نتیجه بینی بسیار ایده آل و زیبا می شود.

 عمل بینی گوشتی با لیزر :

افرادی که قصد جراحی بینی گوشتی با لیزر را دارند به این نکته توجه کنند که لیزر قابلیت اصلاح استخوان و غضروف را ندارد و تنها تغییرات جزئی در پوست بینی ایجاد می کند.

هزینه عمل بینی گوشتی :

هزینه عمل بینی گوشتی بستگی به حق العمل جراح بینی و هزینه های بیمارستان و پرسنل، دستمزد متخصص بیهوشی و هزینه های آزمایش و عکس برداری تعیین می شود.

دکتر شیرین مقصود متخصص و جراح گوش، گلو و بینی

( جراح زیبایی بینی ، جراحی بینی ، جراح بینی ، تزریق بوتاکس ، اندوسکوپی سینوس )

درباره drmaghsoudadmin

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *